Pozycjonowanie w Google - jak?

legające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków...Na pewno napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po t

Dodane: 03-07-2014 09:38
Pozycjonowanie w Google - jak? Tanie pozycjonowanie
Na pewno napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony. Pozycjonowanie stron polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków...Na pewno napisano już bardzo wiele poradników i notek na temat pozycjonowania stron. Aczkolwiek wiele z nich napisano właśnie po to żeby służyły pozycjonowaniu jakiejś strony.

Pozycjonowanie stron polegające na publikacji notek na blogach czy artykułów sponsorowanych i umieszczanie w nich linków do pozycjonowanej strony jest prawdopodobnie najlepszą metodą pozycjonowania. Oczywiście pod warunkiem, że teksty użyte w tym celu są wartościowe merytorycznie.

Kiedy odwiedzi się fora dyskusyjne na temat pozycjonowania to można tam znaleźć sporo ofert osób zajmujących się pisaniem artykułów na potrzeby pozycjonowania. Być może są to całkiem niezłe treści, może były by przydatne... gdyby nie to, że w większości zostają potraktowane programem do synonimów i powielone setki a nawet tysiące razy. Takie podejście czyni nawet z bardzo ciekawego artykułu zwykły spam. Osobiście nie podzielam tego podejścia - bo jaki u licha sens ma publikowanie (automatem) tysiąca wpisów na blogach, z których to niemal żaden wpis się nie zaindeksuje? To nie lepiej zrobić 5 porządnych wariantów i umieścić na 5 dobrych blogach? Nakład pracy ten sam lub niewiele większy - a rezultat może bardzo pozytywnie zaskoczyć.
też jest ciekawie opisany temat
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Na temat to też niezłe źródło


© 2019 http://nowaprawica.bydgoszcz.pl/